Your message has been sent, you will be contacted soon
Niške Vesti

Call Me Now!

Zatvori
Početak » Sport » Real iz Niša dobio Vošu 1:0 – Lalatović na kraju meča dao sam sebi minut ćutanja!?

radnicki-vojvodina

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su večeras novosadsku Vojvodinu sa 1:0 na niškom „Čairu“, a u okviru 14 kola Super lige. Pobednički gol je dao Marko Mrkić u 22. minutu. Radnički je na petoj poziciji na tabeli sa 27 bodova dok Vojvodina(3) i Partizan(2) imaju po 29 bodova.

Detalj sa meča Radnički – Vojvodina foto: A. Ilić

sportska-centrala-com

Nenad Lalatović- foto: sportskacentrala.com

Iako je utakmica odigrana u fer plej atmosferi, na kraju meča trener Vojvodine, Nenad Lalatović je u kamere TV „Arena“ dao sam sebi minut ćutanja!?

Sve što mogu da kažem je da smo u 45 minuta sa igračem manje, pokazali da igramo najbolji fudbal u Srbiji, a sebi dajem minut ćutanja, i u stvari ja mogu ovde samo minut da ćutim. Nemam komentar, rekao je Lalatović. Šta je hteo time da kaže verovatno je samo njemu znano?

Milan Rastavac, trener Radničkog je prokomentarisao da su niški fudbaleri dali sve od sebe, kao i da je pobeda zaslužena.

Ne bih sada o dometima i ciljevima. Idemo dobro iz utakmice u utakmicu tako da će rezultat sam po sebi doneti neki krajnji domet – rekao je Rastavac.

Utakmica u Nišu protekla je u izuzetno jakom ritmu sa dosta šansi na obe strane. Radnički je u prvom poluvremenu mogao da ima i ubedljiviju prednost, ali je Milan Pavkov dvaput u izglednim situacijama bio neprecizan.

Vovjvodina je u 45. minutu ostala s desetoricom igrača na terenu, pošto je Novica Maksimović dobio drugi žuti karton, apotom crveni.

Uskoro opširnije o samom toku meča…

M.S.

Detaljnije: Real iz Niša dobio Vošu 1:0 – Lalatović na kraju meča dao sam sebi minut ćutanja!? / Sport – Građanin